ویزای دبی

شما برای سفر به هر کشوری نیاز به دریافت ویزای آن کشور را دارید. کشور امارات هم از جمله کشورهایی است که برای سفر به آن نیاز به ویزا میباشد. اما برای گرفتن ویزای این کشور نیاز نیست به سفارت بروید . انجام صدور ویزای امارات به عهده وزارت کار واداره مهاجرت گذاشته شده است. برای دریافت ویزا از اداره مهاجرت لازم نیست خودتان بروید چون نیاز به مصاحبه ندارد.برای دریافت ویزا کافی است به کارگزار مراجعه کنید تا کارهای شما را انجام دهد.

دبی چگونه شهری است؟

یکی از شهرهای توریستی امارات شهر دبی است. هرساله تعداد زیادی گردشگر به این شهر سفر میکنند. این شهر در ماه های زوئن تا سپتامبر در گرمترین ماه ها می باشد.در این ماه ها آب دریا گرم بوده و برای شنا نامناسب است. ماه های دسامبر تا فوریه خنک ترین ماه های دبی می باشد همچنین دریا برای شنا مناسب می باشد. واحد پول رسمی این کشور درهم است.شهر دبی جاذبه های زیادی دارد از جمله آنها می توان به آسمان خراش های بلند ، غواصی کردن ، فلای بورد و… می باشد.

انواع ویزای دبی

کشور امارت سه نوع ویزا صادر میکند : ویزای چهارده روزه ، ویزای 1 ماهه و میزای 3 ماهه.

برای دریافت ویزای سه ماهه باید از طریق کارگزار اقدام کنید زیرا برای صدور این ویزا به درخواست شخص پاسخی داه نمی شود.

از تاریخ صدور ویزا به مدت دوماه فرصت دارید به امارات سفر کنید چنانچه در این مدت نتوانید به این کشور بروید باید دوباره درخواست ویزا کنید. نکته خیلی مهم این است که اگر از تارخ ذکر شده در ویزا حتی یک روز بیشتر بمانید ملزم به پرداخت جریمه نقدی می شوید. پس قبل از سفر به این کشور بهتر است نوع ویزای خود را انتخاب کنید تا در آنجا به مشکل برنخورید.

مدارک مورد نیاز برای صدور ویزا

برای صدور ویزای امارات نیاز به انجام کار خاصی ندارید . مدارک مورد نیاز از آنچه که فکر میکنید کمتر و کم هزینه است. برای صدور ویزای امارات ختی نیاز به عکس ندارید. مدارک مورد نیاز برای صدور ویزای امارات اسکن رنگی از کلیه صفحه‌های گذرنامه معتبر می باشد. گذرنامه باید 6 ماه اعتبار داشته باشد.

سفارت امارت در تهران

آدرس سفارت دبی : شهرک غرب – خیابان ایران زمین شمالی – پایین تر از بیمارستان بهمن – پلاک 2

شماره تماس: 021-42792000

پست الکترونیک : tehran@mofa.gov.ae