ویزای سنگاپور

کشور سنگاپور نیز مانند سایر کشور های دیگر نیاز به ویزا دارد. اما سنگاپور در ایران سفارتخانه ندارد. پس برای دریافت ویزای سنگاپور باید چیکار کرد؟ این سوالی است که ذهن مسافران سنگاپور را به خود مشغول میکند. برای دریافت ویزای سنگاپور باید از طریق کارگزاری یا آزانس های هواپیمایی اقدام کنند.

کشور سنگاپور را بیشتر بشناسید

سنگاپور در منطقه جنوب شرق آسیا قرار دارد. بیشتر درآمد سنگاپور از طریق گردشگری است. وجود پارک های زیبا ، بازار و جزیره های شگفت انگیز باعث جذب گردشگر و در نتیجه سرمایه شده است. این شهر که بر روی خط استوا و میان تاجرانی که برای خرید و فروش به سنگاپور آمده اند و مسافران گوناگون قرار دارد بهترین مکان برای گذراندن تعطیلات است. نام قدیمی سنگاپور تماسک(Temasek) به معنی شهر دریایی می باشد. این نام از مجسمه مرلیون که سرش شیر و تنه ماهی دارد گرفته شده است. به جرات میتوان گفت که سنگاپور یکی از بهترین نقاط گردشگری جهان است.از جاذبه های گردشگری سنگاپور میتوان به پارک های استوایی ، سواحل شگفت انگیز ، باغ وحش و مراکز خرید اشاره کرد.

نکاتی در مورد ویزای سنگاپور

ویزای توریستی سنگاپور به صورت 14 روزه صادر می شود.ویزای توریستی سنگاپور پس از صدور 1 ماه اعتبار داردو شما پس از ورود به خاک این کشور به مدت 14 روز میتوانید در آنجا به گردشگری بپردازید. با این ویزا شما میتوانید تنها یک بار وارد این کشور شوید. نکته ای که باید به آن توجه کنید که با ویزای توریستی نمیتوانید مشغول به کار شوید.

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای سنگاپور

  • تکمیل فرم درخواست
  • گذرنامه با اعتبار 6 ماه
  • یک قطعه عکس 4*6
  • شناسنامه و کارت ملی
  • بلیط رفت و برگشت